Grupa Bieszczady                  

Grupa Bieszczady to wiele współpracujących płaszczyzn stworzonych przez pasjonatów regionu. Jedną z nich jest komercyjna strona naszej działalności na którą składa się:

- kompleksowa obsługa ruchu turystycznego,

- przewodnictwo i pilotaż po regionie

- bank ofert, ciekawe programy imprez,

- pomoc w organizacji imprez.

Drugą bardzo prężnie działającą jest platforma informacyjna składająca się ze stron  www i grup na facebooku. W przestrzeni wirtualnej zajmujemy się wraz z Przyjaciółmi ze świata wirtualnego promocją Bieszczadów, Beskidu Niskiego, ogólnie Karpat i informacją turystyczną.

 

Twoje Bieszczady

...Twoje Bieszczady - serwis dla wszystkich, którym Bieszczady w duszy grają...   

Według mnie najlepszy serwis o Bieszczadach. Tutaj można zaplanować wypad gdzieś w górki Bieszczadzkie, dużo treści i najciekawsze informacje o Bieszczadach. Polecam wszystkim tę stronę !.

 

Bieszczady Wysokie

 

Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej

Informacja turystyczna w Cisnej.

 

Bieszczadzka Ciuchcia   

 

Biuro Podróży BIESZCZADER

Biuro Podróży BIESZCZADER zajmuje się przede wszystkim organizacją wycieczek i wyjazdów narciarskich.    Nie ważne gdzie mieszkasz – w Sanoku, Szczecinie, na innym kontynencie, a któraś z naszych ofert Ci się spodobała to wystarczy się z nami skontaktować. Zorganizujemy każdy wyjazd dla dowolnej ilości osób, ale bardziej opłaca się Państwu zebrać grupę liczącą minimum 15, a idealnie około 40 osób.

 

Biuro Podróży  Grupa EKO-Karpaty

 

Warsztat Nietypowy

   Mieszka w Bieszczadach, a dokład­niej w Cis­nej. Tam zna­j­duje się jego warsz­tat. Zaj­muje się tworze­niem instru­men­tów etnicznych z uwiel­bi­e­niem wszel­kich lamelo­fonów – kalimby, zanzy imbiry… Z jego rąk wychodzą także instru­menty takie jak didgeri­doo, tank drum, kije deszc­zowe oraz czuryngi. Mówi o tym “Warsz­tat Niety­powy” i asygnuje go swoim pseudon­imem. Jego pra­cow­nia cią­gle się rozwija, więc rodza­jów instru­men­tów też przy­bywa. Oczy­wiś­cie więk­szość można u niego kupić lub zamówić. Jest również mul­ti­in­stru­men­tal­istą. Gra na con­gach, bon­gosach, djembe, darabuce, gitarze, drumli oraz wszys­t­kich tych, które sam stworzy. Czyn­nie wys­tępu­jący na sce­nie. Z wyszk­sz­tałce­nia nauczy­ciel muzyki. Zaj­muje się prowadze­niem warsz­tatów: bęb­niars­kich, didgeri­doo, czy też z tworzenia instru­men­tów — śmieciowych na przykład. Zapy­tany o to, na jakim instru­men­cie najlepiej gra odpowiedział, że na didgeri­doo. Bardzo szy­bko nauczy Cię odd­echu cyrku­la­cyjnego oraz innych pod­sta­wowych tech­nik gry a za odpowied­nią kwotę nawet sprzeda ci instrument.

 
replica watchesrolex replicareplica tag heuerbreitling replicareplica hublotreplica panerai

 

 

             ZADZWOŃ  

      602 291 848

e-mail:  miroslawa37@wp.pl

NAPISZ do NAS

 

                               

GOPR Grupa Bieszczadzka

Numer Ratunkowy w Górach

601 100 300

 

POGODA w CISNEJ
    

        Godzina po godzinie
        Na 16 dni

        
    

    

 

 Powered by: www.cdx.pl